معرفی ما

نسیم رایانه به مرکزیت فنی در شهر مقدس مشهد و به مدیریت آقای مهندس رضا فردوسی مکان فعالیت خود از سال 1380 با دریافت مجوز رسمی از اتحادیه خدمات کامپیوتر در جهت ارائه کلیه خدمات کامپیوتری به مشتریان به صورت حضوری و غیرحضوری آغاز نموده است.
نسیم رایانه گروهی از متخصصین در امور سخت­ افزار، نرم­ افزار و تجارت الکترونیک را با هدف ارائه هرچه بیشتر و بهتر خدمات به مشتریان و سامان بخشیدن به سیستم­ های خرید و فروش دلارهای الکترونیکی گردهم آورده است.
مهمترین مسئله برای ما، ارائه بهترین امکانات و خدمات در کلیه زمینه­ های مرتبط با دنیای کامپیوتر و الکترونیک با نازلترین قیمت­ها و کارمزد می­ باشد.
سعی و تلاش ما این است که همواره با ارائه خدمات جدیدتر و با کمترین هزینه، رضایت مشتریان خود را که روز به روز بر تعداد آنان افزوده می­ شود را فراهم نماییم.

زمینه ­های فعالیت نسیم رایانه به طور کلی شامل موارد زیر می­ باشد:
1- تعمیرات تخصصی کامپیوتر، پرینتر و مانیتور
2- تهیه و فروش قطعات و ارتقاء سیستم
3- طراحی وب سایت
4- طراحی شبکه
5- اشتراک اینترنت پرسرعت صبانت (SABANET(ADSL
6- شارژ انواع کارتریج پرینتر
7- خرید و فروش ارزهای الکترونیکی: خرید و فروش ارزهای معتبر اینترنتی و رمزارزها با بهترین قیمت. (اولین صرافی مورد تأیید پرفکت  مانی در در ایران)
8- مشاوره و راهنمایی: ما وظیفه خود می­ دانیم تا با تمام توان خود نسبت به راهنمایی شما در کلیه امور کامپیوتری(موارد ذکر شده در بالا) و جهت شروع مطمئن و یا سرمایه­ گذاری منطقی در اینترنت اقدام کنیم. جهت استفاده از تجربیات و راهنمایی­های ما کافیست با یکی از روش­ها با ما ارتباط برقرار کنید و پاسخ خود را دریافت نمایید.

پذیرای حضور گرم شما عزیزان می باشیم.


  • تعداد بازدید: 1709
  • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ , ۱۳:۰۳:۰۱ بعد از ظهر